parallax background

Napsali o nás...

Realizace proběhla nad naše očekávání. Od začátku perfektní komunikace s dodavatelem. Od poptávky do realizace neuběhl ani týden. Práce od profesionálů v plné kvalitě za předem sjednanou cenu. Firmu Parkety-servis doporučuji všem, kteří očekávají rychlost a kvalitu za dobrou cenu a příjemné jednání!!! Děkujeme!!!
Realizacia pokladky novych parkiet aj oprava starych prebehla profesionalne a bez problemov. Termin aj cena boli dodrzane tak ako sme sidohodli. Skvela komunikacia od zaciatku procesu s p. Ulehlom aj p. Ulehlovou. Vzhladom ku krivej podlahe a nutnosti opravy pred pokladkou parkiet bol p. Ulehla 2 x na osobnej prehliadke aby sa uistil ze realizacia bude bez problemov, tieto navstevy neboli uctovane). Mozem len odporucit, s vysledkom sme s manzelkou maximalne spokojni.
Referenci píši na základě několika negativních hodnocení, ke kterým jsem se náhodou dostal. Moje zkušenost s panem Úlehlou hodnotím velice pozitivně. Kontakt jsem dostal na doporučení a nechal jsem ho udělat několik pokojů ve třech různých bytech. Zkoušel jsem jak lak syntetický, tak vodou ředitelný, abych viděl rozdíl. Pánové vždy dodrželi termín, kvalita práce také skvělá. Parkety jsem nenechával tmelit, pouze obrousit a nalakovat a na několika místech po kamnech dopoložit. Poměr kvalita/cena a komunikace u mě v naprosté spokojenosti.
Byl jsem velmi spokojen, zvláště poté, co bylo potřeba v kuchyni přeložit cca 2m2 pod linkou, kam zřejmě zatekla voda. Byl jsem výsledkem příjemně překvapen. Předem sjednaná cena i termín byl dodržen. Pana Úlehlu mohu jen doporučit.